Procraft CT20/2 BB Aku kultivátor (bez baterie a nabíječky)
Kód: 198896Související produkty
Detailní popis produktu
Příprava záhonů před výsadbou: Kultivátor rychle a efektivně nakypří půdu, což zlepšuje její strukturu a připravuje ji pro výsadbu zeleniny, květin nebo dalších rostlin.
Provzdušnění a údržba půdy: Pravidelné kypření pomáhá provzdušnit půdu, zlepšit její schopnost zadržovat vodu a podpořit zdravý růst rostlin.
Zapracování hnojiv a kompostu: Kultivátor umožňuje rovnoměrné promíchání hnojiv, kompostu nebo substrátů s půdou, což zvyšuje účinnost výživy rostlin.
Údržba menších zahrad a záhonů: Díky kompaktní konstrukci a pracovnímu záběru je ideální pro práci mezi záhony, ve sklenících, fóliovnících nebo na menších zahradních plochách.
Hlavní funkce:
Bezuhlíkový motor (Brushless): Moderní motor bez uhlíků zajišťuje vyšší účinnost, delší životnost a stabilní výkon při práci v různých typech půdy.
Napájení ze systému 40 V (2x20 V baterie): Kultivátor využívá dvě baterie Procraft 20 V, které společně poskytují vyšší výkon pro náročnější kultivaci půdy.
Pracovní záběr 360 mm: Širší pracovní záběr umožňuje rychlejší zpracování větších ploch a efektivní přípravu záhonů.
Hloubka kultivace až 180 mm: Dostatečná hloubka umožňuje důkladné provzdušnění půdy a zapracování hnojiv nebo kompostu.
Odolné kultivační nože: Robustní nože z kvalitní oceli zajišťují spolehlivou práci i v tvrdší půdě.
Nastavitelná výška kol – 3 polohy: Přídavná kolečka lze nastavit do 3 poloh podle podmínek práce – pro mělké, střední a hlubší obdělávání půdy. Zajišťuje lepší kontrolu nad hloubkou kultivace a pohodlnější manipulaci při práci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní drtiče odpadu |
|---|---|
| EAN: | 6978880181048 |
| Kód produktu: | CT20/2 BB |
| Hmotnost: | 3kg |
| Počet nožů: | 6 |
| Napětí: | 2x20V |
| Pracovní hloubka: | 180 mm |
| Pracovní šířka: | 360 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
